Antrenör 14 yaşındaki bayan sporcuyu tartakladı

Haber Tarihi : 24.05.2010 16:35:54 Edirne'de düzenlenen 4. Ters Lale Tekvando Turnuvası'na, antrenör İlhan Şimşek'in bir bayan sporcuyu tartaklaması damga vurdu.
A +   A -

Edirne'de düzenlenen 4. Ters Lale Tekvando Turnuvası'na, antrenör İlhan Şimşek'in bir bayan sporcuyu tartaklaması damga vurdu. 7 ülkeden 500 sporcunun katıldığı turnuvada rakibine yenilen 14 yaşındaki Vildan Erdal, antrenörü İlhan Şimşek tarafından tartaklandı. Öfkesi geçmeyen Şimşek, daha sonra bayan sporcunun başına pet şişe ile vurarak, şişeyi arkasından fırlattı.

Edirne Belediyesi ve Balkan Yıldızı Spor Kulübünün ortaklaşa düzenlediği 4'ncü Ters Lale Tekvando Turnuvası'na Türkiye, Yunanistan, İran, Bulgaristan, Irak, Almanya ve Sırbistan'dan 500 sporcu katıldı. Edirne Mimar Sinan Kapalı Spor Salonu'nda önceki gün başlayan turnuvanın ilk gün müsabakalarında Bolu'nun Gerede İlçesi'ndeki İlterişspor'un Minik yıldızlar kategorisinde mücadele eden sporcusu Vildan Erdal, karşılaşmayı kaybetmek üzere olunca antrenör İlhan Şimşek sahaya havlu attı ve karşılaşmayı sonlandırdı. Ancak öğrencisinin yenilmesini hazmedemeyen İlhan Şimşek, yerine geçen Vildan Erdal'ın sırtına eli ile 2 defa, pet şişeyle de başına bir defa vurdu ve bağırdı. Bunun üzerine korkuya kapılan Vildan Erdal tribünlere çıktı ve hocasının yanından uzaklaştı. Ancak siniri geçmeyen İlhan Şimşek öğrencisinin arkasından tribüne çıktı ve ilendeki pet şişeyi öğrencisine doğru fırlattı.

Dün sona eren turnuvayı büyük erkeklerde 58 kiloda Bulgaristan'dan Crasimir Tomonov, 63 kiloda Umut Bildik, 68 kiloda Bulgaristanlı Tsvlov Illıev, 74 kiloda Ferhat Salih, 80 kiloda Burak Ozan Karaca ve 80 artıda Milan Goçen birinci oldu. Bayanlarda ise 49 kiloda Gamze Altınküplü, 53 kiloda Elif Çoruh, 57 kiloda Özge Karayılan, 62 kiloda Tugen Estetik, 73 kiloda Gamze Aşçı birinciliği elde etti. Genel Klasmanda Türkiye birinci, Bulgaristan ikinci, Almanya ise üçüncü oldu. Minik yıldızlarda ise Edirne
birinci, İran ikinci, İstanbul Başakşehir takımı ise üçüncülüğü aldı.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !