AVM'de Masa Tenisi Oynadılar

Haber Tarihi : 06.04.2018 16:18:10 Edirne’de bir AVM’de, "Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü"ne dikkat çekmek amacıyla masa tenisi oynandı.
A +   A -

AVM’ye alışverişe gelen 7’den 70’e çok sayıda vatandaş, ücretsiz kurulan masaları görünce masa tenisi oynamayı ihmal etmedi. Masa Tenisi Federasyonu, masa tenisinin her yerde yapılabilecek bir spor olduğunu göstermek için farkındalık oluşturdu.

Masa Tenisi İl Temsilcisi Pakize Uz, "Dünya Herkes İçin Masa Tenisi Günü olduğu için etkinliğimizi AVM’de gerçekleştirmek istedik. Masa Tenisi Federasyonunun desteğiyle bu organizasyon gerçekleşiyor. Bugün herkes burada masa tenisi oynuyor, spor yapıyor. Sporun yaşı yok. AVM’ye ziyarete gelen herkes masa tenisi oynayabilir bugün. İstediği kadar spor yapabilir. Ücretsiz. Masa tenisi oynamayı yaygınlaştırmamız lazım. Bu tür etkinliklerle farkındalık sağlamaya çalışıyoruz. Ülkemizde masa tenisi oynayanların sayısı bu tür etkinliklerle elbette artacaktır. Masa tenisinin her yerde yapılabilecek bir spor olduğuna dikkati çekmek istedik" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !