Borsa Fiyatları Cep Telefonlarından Görülecek

Haber Tarihi : 26.11.2013 13:07:40 Edirne Ticaret Borsası (ETB)akıllı telefonlara yönelik bir uygulama programı hazırlandı.
A +   A -

ETB, borsa olarak yapılan aktiviteler, haberler, ve günlük değişen fiyatları görebilecekleri an ve an takibini yapabilecekleri bir android uygulamanın hazır olarak telefonlara kurulabilecek bir program geliştirildi. Uygulama hem İOS ve hem de android işlemcili telefonlara yönelik hazırlandı. ETB başkanı Özay Öztürk, artık ETB’nin tüm faaliyetlerini cep telefonlarından tüm üyelerin ve halkın takip edebileceğini söyledi.

Öztürk, “Türkiye’de ismi anılan borsalardan birisi olan Edirne Ticaret Borsası, ismine yakışır şekilde mobil uygulama konusunda da yine ilk 3 içerisinde yerini almıştır. İphone kullancıları appstore’da “etb” olarak, android kullanıcıları ise google play’de “edirne ticaret borsası” yazarak arama yaptıklarında programlarımıza ulaşabilirler” şeklinde konuştu

Öztürk akıllı telefonlara yönelik hazırlanan programın ülke çapında 3 borsadan biri olduklarını belirterek, teknolojiyi yakından takip ettiklerini kaydetti.

Edirne Ticaret Borsası olarak, bir çok çalışmalarda öncü bir kuruluş olduklarını ifade eden Öztürk, tüm çalışmaların borsa üyeleri ve Edirne halkı için olduğunu ifade etti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !