C4 Picasso Test Sürüşleri Başladı

Haber Tarihi : 22.10.2013 17:12:07 Üstün teknolojik özellikleri ve tasarımı ile benzersiz bir konfor sunan C4 Picasso test sürüşleri, Metrapol Otomotiv Edirne Citroen Bayiinde başladı.
A +   A -

Metrapol Otomotiv yetkileri, 30 Ekim tarihine kadar devam edecek olan C4 Picasso test sürüşlerine herkesi davet etti

Araçta bulunan 7 inç dokunmatik ekran ve 12 inç HD panoramik ekran sayesinde aracın tüm fonksiyonları yönetilebiliyor. Ayrıca 7 inç dokunmatik ekran üzerinde bulunan navigasyon sistemi ile adres girişi yapılabiliyor. Kör nokta uyarı sistemi, otomatik far sistemi, şerit ihlal uyarı sistemi ve otomatik park sistemi ile dokunmatik ekran kullanarak tek bir noktadan yönetilebilecek

Metropol Otomotiv yetkilileri, yeni citroen Picasso panoramik ön cam ve onun uzantısı olan cam tavan ile seyahat etmenin ötesinde araçta geçirilen her anın keyfini çıkarılabileceğini söyledi.

Citroen'in, dizel motor teknolojisini her türlü yol koşulunda çok daha dinamik bir yol tutuşu ve daha iyi bir performans sağlamak için geliştirmeye devam ettiğini kaydeden yetkililer, test sürüşüne katılan ve yeni C4 Picasso almak isteyenlerin 500 TL hediye çeki kazanma şansı yakalayacaklarını belirttiler.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !