Cumhurbaşkanı Ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi

Haber Tarihi : 12.06.2018 16:12:17 CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, ilde seçim çalışmalarını sürdürüyor.
A +   A -

Bircan, buğday hasatı yapan çiftçilerle Keşan Toprak Mahsulleri Ofisi'nde bir araya gelerek hasat yapan çiftçilere hasatlarında bereket diledi.

24 Haziran’dan sonra çiftçilerin mahsulünün para edeceğini ifade eden Bircan, "24 Haziran'da Türkiye'de CHP'yi iktidar ve Sayın Muharrem İnce'yi Cumhurbaşkanı yapınca çiftçimizin mahsulü para edecek. Girdi maliyetlerini azaltacağız. Mazotu 3 liradan vereceğiz. Gübreden, tohuma bir çok ürünün vergisini düşüreceğiz. Anayasal hak olan ve AKP’nin 16 yıldır vermediği milli gelirin yüzde 1’ini çiftçilerimize harcayacağız" dedi.

Muharrem İnce'nin Cumhurbaşkanlığında ülkenin huzur ve güven içerisinde olacağını ifade eden Bircan, sanayicinin, esnafın güven ortamında işlerinin açılacağını savundu.

Bircan ve beraberindekiler daha sonra Keşan Lokantacılar ve Kahveciler, Berberler ve Kuaförler, Madeni Eşya ve Demirciler, Bakkallar ve Manavlar, Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar ile Esnaf ve Sanatkarlar Odalarının başkanlarıyla buluştu.

- Esnaf önemli

Saadet Partisi Milletvekili adayı Ali Demirkıran, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret etti.

Esnafların istek ve sıkıntılarını dinleyen Demirkıran, partilerinin iktidara gelmesi durumunda esnaf ve sanatkarları destekleyen tedbirler alacaklarını belirtti.

Parti olarak esnaflara ayrı bir önem verdiklerini ifade eden Demirkıran, konuşmasına şöyle devam etti:

"Esnaf ve Sanatkarlar, KOBİ’ler Toplumsal varlığımızın bel kemiğidir. Ülkemizdeki üretim ve istihdamın önemli bir kısmını sağlayan, aynı zamanda ekonominin can damarları olan bu kuruluşlarımıza mutlaka sahip çıkılmalıdır. Saadet Partisinin uygulayacağı üretim ekonominin tabii bir sonucu olarak,esnaf ve Sanatkarlara ayrı bir önem veriyor.

Bizim iktidarımızda büyük ekonomik faaliyetler gerçekleştiren ancak yeterince destek göremeyen esnaf ve sanatkarları, ürettikleri katma değer ve istihdamları ile orantılı olarak destekleyici tedbirler alacağız."


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !