Edirne'de Katık Atık Bertaraf Tesisleri'nin Temel Atma Töreni Terör Olaylarından Dolayı İptal Edildi

Haber Tarihi : 08.09.2015 17:26:43 Edirne’de 9 Eylül Çarşamba günü yapılması planlanan Katı Katık Bertaraf Tesisleri’nin temel atma töreni yaşanan terör olaylarından dolayı ileri bir tarihe ertendi.
A +   A -

Yüreklerdeki Dağlıca yangını sönmeden Dilucu Iğdır’da polislere düzenlenen hain saldırıda 13 şehit haberinin Türk halkını derinden üzdüğünü ifade eden Edirne Belediye Başkanı Gürkan, "Polis memurlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz" dedi.

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne için büyük bir kazanç ve 60 yıldır çözülemeyen çöp sorununa çözüm olacak olan Katı Atık Bertaraf Tesisleri’nin temel atma törenini ülkeyi derinden yaralayan terör olaylarından dolayı ileri bir tarihe ertelediklerini bildirdi.

Yüreklere düşen ateşin sönmeyeceğini ifade eden Gürkan, "Ülkemizin birlik ve beraberliğini bozma yolunda oynanan bu oyunlar ile hiç kimse hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Acımızın tarifi imkansız, yarası hiçbir zaman iyileşmeyecektir. Türk milletinin başı sağ olsun" ifadelerini kaydetti.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !