Edirne'deki Bisiklet Festivaline İlgi Yoğun

Haber Tarihi : 07.09.2018 18:31:22 Edirne’nin Keşan ilçesinde Keşan Belediyesi ve Keşan DOÇEK işbirliğinde bu yıl 7’ncisi düzenlenen "Keşan DOÇEK Dağ Bisikleti Festivali" 7 Eylül 2018 Cuma günü Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde başladı.
A +   A -

Start öncesi Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’ne gelen Keşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Keşan DOÇEK Başkanı Hakan Eşme de bu yıl ki temalarının #sarosumadokunma olduğunu bildirdi ve çevre duyarlılığına dikkat çekti.

Start törenine CHP Edirne Keşan İlçe Başkanı Salim Yatıkçı, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve bazı yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Daha sonra bisikletçiler start alanına geçti ve protokol tarafından start verildi.

Bisikletçiler, Kurtuluş Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, İsmail Saraç Caddesi ve Anafartalar Caddesi boyunca Keşan içinden geçerek parkurlarına devam etti.

Yunanistan ve Keşan DOÇEK tarafından özel olarak hazırlanmış dağ bisikleti parkurlarında ve arazide pedal çevirmenin keyfini yaşayacaklar.

Keşan’dan başlayan festival güzergâhı içinde 3 gün boyunca “Mercan-Dişbudak-Yeşilköy-Beyköy-Suluca-Erikli-Danişment-Koruklu” köylerinden geçilecek.

Bisikletçilerin bu yılki kamp alanı da geçmiş yıllardan farklı olarak Yayla Sahili Mustafa Altunhan Tesisleri olacak.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !