Eğitim-İş Edirne Şube Başkanı Bölükbaşı Açıklaması 'Alçakça Saldırıyı Şiddetle Kınıyoruz'

Haber Tarihi : 07.09.2015 17:20:38 Eğitim-İş Edirne Şube Başkanı Hikmet Bölükbaşı, PKK terör örgütünün Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde çirkin yüzünü bir kez daha gözler önüne serdiğini ifade ederek, alçakça yapılan saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi.
A +   A -

Bölükbaşı, "Alçakça yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Türkiye, seçim sürecinde başlayan ve günümüze kadar artarak devam eden bir terör ortamının içine sokulmuş bulunmaktadır. Bu durum, imal edilmiş bir kargaşa ortamı olduğuna dair birçok ipucu barındırmaktadır. Ulusal Kurtuluş Savaşı sırasında ülkenin her yanı işgal altındayken dahi toplanarak ulusun bağımsızlığı için karar alan TBMM, bugün ülke yangın yerine dönmüşken aylardır toplanamamaktadır. TBMM acilen terör gündemiyle toplanmalı, gereken önlemler bir an önce alınmalıdır. Terörü besleyecek her türlü politikadan vazgeçilmeli, ülkenin huzur ve istikrarı bir an önce sağlanmalıdır.

Edirne Eğitim-İş olarak terörü bir kez daha lanetliyor ve kınıyoruz. Şehitlerimize rahmet, acılı ailelerine ve tüm ulusumuza sabır ve başsağlığı, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyoruz" dedi.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !