Gazeteci Ferat Gülver Beyendik'e Talip

Haber Tarihi : 10.09.2018 22:27:17 AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Keşan ilçesi Beyendik beldesinde yerel seçimler için aday adayı olan Ferat Gülver’e başarı diledi.
A +   A -

Keşan İlçe Teşkilatı tarafından Beyendik Beldesinde düzenlenen “Beyendik Kutlu Yerel Yürüyüş Programı”ında yerel seçim heyecanı başladı.

Programa Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık ise, AK Partili belediye başkanlarının olduğu yerde huzur, mutluluk ve güven olduğunu belirterek 2019 yerel seçimlerinde Keşan’ı da alacaklarını söyledi.“Güveninize layık olmak için gece gündüz çalıştık"

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Bağcılar Belediyesi ve Başakşehir belediyelerinde Keşan Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu hatırlatan Gülver, “AK Parti siyaset geleneğinde ‘Göreve talip olunmaz, görev verilir’ anlayışı hakimdir. Biz de bu anlayıştan hareketle; İlçe ve Belde Başkanlarımızın ‘Beyendik’te daha faydalı olacağım’ şeklindeki önerileri doğrultusunda Beyendik’in geleceğine talip olduk” şeklinde konuştu.

Gülver, göreve geldiği taktirde, gelecek seçim için değil, gelecek nesil için belediyecilik ilkesi ile AK Parti belediyeciliğini Edirne ve Trakya’da daha yukarılara taşıyacağını söyledi.

Program toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.


ÇOK OKUNAN HABERLER

ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !