Polis Haftasına Doğru

Haber Tarihi : 04.04.2018 15:19:24 Emniyet Müdürlüğü personeli, Türk Polis Teşkilatının 173. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Edirne Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.
A +   A -Ziyarette konuşan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Alpaslan Bilsen, şehit ailelerinin yanlarında olduklarını iletmek amacıyla böyle bir ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Dernek Başkanı Faruk Çiftçi de ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirterek, "Teşkilatın 173. yıl dönümü hayırlı olsun. 173 yıldır milletin huzuru, refahı ve adaletin tesisi için hizmet eden, bu uğurda can veren, kan veren kahramanları huzurunuzda bir kez daha rahmetle yad ediyorum. Sizin camianız, milletin birliğini beraberliğini, vatanın bölünmez bütünlüğünü sağlayan teminatıdır. Bundan sonraki çalışmalarınızda sağlık, sıhhat, afiyet diliyorum. Ailelerimizle birlikte olmanız bizleri çok mutlu etti." dedi.

Ziyarete, emniyet müdür yardımcıları Serdar Ülker, İlker Köseoğlu, Özay Çavuş, Kenan Sertyalçın ve Cemal Keskin de katıldı.

Emniyet müdür yardımcılarından oluşan heyet, daha sonra Polis Emeklileri Derneğini de ziyaret etti.


ANKET

Bağımsız Anket Bulunamadı !